БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Як влаштувати пікнік з гамаком

Такий бажаний відпочинок можна зробити ще приємнішим і комфортнішим, якщо купити гамак для пікніка. Це не викликає додаткових транспортних проблем, оскільки навіть великий гамак легко вміщується в багажнику малолітражки.
Запобігання атакам комах
Щоб влаштувати пікнік із гамаком, потрібно виявити деяку винахідливість. Справа в тому, що в лісі або на березі річки в траві терпляче чекають на свою жертву мільйони комах, у тому числі комарі, кліщі, ґедзі, мошки, оводи.
Крім цих справжніх вампірів у густій рослинності і листі рояться полчища менш небезпечних, але теж недружніх мініатюрних крилатих "сусідів по планеті", постійно готових боляче вкусити людину. Це, оси, бджоли, шершні, мурахи?

При всій своїй природній кровожерливості та агресивності комахи є повноправними господарями природних угідь, і тому треба знайти спосіб "договоритися" з ними, щоб вони облітали та обповзали підвісний гамак і не виявляли інтересу до дачників. Для цього достатньо обробити шкіру та одяг відповідними репелентами та спреями.

Крім того, необхідно оточити гамак для дачі антикомариними спіралями, що тліють, розташувавши їх на цеглинах або прядках. У той же час по сусідству з гамаком можна розвести невелике багаття. Дим, що йде від нього, звичайно ж, повинен бути спрямований у бік від людей. Напівпрозорий дров'яний димок не завдасть великої шкоди природі, але водночас насторожить і відлякає комарів та інших нав'язливих крилатих кровопивців.

Сітка для гамака

А якщо не хочете морочитися з репелентами, то в магазині Lucky Gamaky можна замовити гамак із москітною сіткою. Сітка від комарів натягується на планки та щільно пристібається кнопками до полотна гамака. Крім захисту від комах сітка врятує вас від надто спекотного сонця або легкого дощу.
Намет та мангал для барбекю
Коли композиційним центром пікніка є гамак для двох, то приємна вечірка на природі зазвичай затягується допізна. Щоб не довелося їхати додому в непроглядній темряві, слід захопити на пікнік намет. Вже з першими променями сонця, доки не стало жарко і не з'явилися комарі, можна буде знову перебратися в гамак і продовжити насолоджуватися в ньому легким хитанням, читанням, комп'ютерними іграми, прослуховуванням радіо.

Щоб сніданок на траві приніс задоволення, достатньо захопити з собою під час укладання пожитку в багажник газову похідну плиту або дров'яний мангал. Приготовлені на них стейки, сосиски та шашлики можна буде з'їсти у гамаку. Якщо ви забрудните полотно їжею – не страшно. Просто дістаньте планки з гамака і витирайте тканину в пральній машині, коли повернетеся додому.

Якщо ви збираєтеся спати прямо в гамаку, то у мене для вас три поради:
  • Натягніть гамак якомога тугіше. Для комфортного ночівлі нам потрібно звести провисання до мінімуму - так ви лежатимете максимально прямо уві сні.
  • Прихопіть подушку. Ми з Геною спеціально зробили подушки для гамаків зі шнурками. Ви зможете прив'язати подушку до планок і вона не звалюватиметься до центру гамака, якщо ви підняли з неї голову.
  • Візьміть ковдру. А краще спальний мішок – якщо на вулиці вітряно, буває, що спати в гамаку прохолодно.