БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ
 

Як використовувати гамак?

Зазвичай люди обмежуються тим, що підвішують гамак у себе на дворі, відпочивають у ньому влітку та знімають на зиму. Хочу поділитися з вами ідеями від наших покупців про те, як ще застосувати ваш гамак.
Гамаки і спорт

Йога в гамаках це відмінний спосіб розслабити тіло і зробити собі шикарну розтяжку. На сьогоднішній день є цілі студії fly-йоги з гамаками. А ще в гамаку відмінно можна розслабитися після інтенсивних тренувань. Тому купити гамака у спортзал це вдвічи чудова ідея.
Кемпінг і туризм

Гамаки винайшли південноамериканські індейці, щоб не спати на землі. Гамаки відмінно справлялися з холодним полом, насекомими і отруйними зміями тоді, а зараз з розвитком нових технологій… є такі гамаки, що можна там жити. Туристичний гамак з легкої непромокаемой тканини це відмінна заміна палаткці в поході. Як найменьше, вам не завадять калюжі або вогка земля вночі на природі.
Постіль для гостей

Мати у квартирі гамак це лакшри, по-моєму — шикарно виглядає і додає вашому дому креативності. Якщо ви любите гостей, гамак на балконі може стати королем вписки. І, зрозуміло, гамак можна сняти і свернути, коли вам потрібно вільне місце.

Я впевнений, є ще сотні способів, як ще застосувати гамак. Наприкінці, гамаки навіть летали в Космос. Якщо хочете купити гамак для себе та сім'ї чи на подарунок, раджу вам вибрати великий двомісний гамак із планками. Відпочивати в гамачці вдвох набагато цікавіше!