БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Як повісити гамак вдома?

Сезон гамаків на дачах та в садах пройшов. У Києві вже тиждень валить дощ і я запитую себе «А чи не повісити гамак вдома?»
Гамак у квартирі гарний з трьох боків:
  • додаткове місце де можна прилягти
  • гарний елемент декору
  • економія вашої житлової площі

У чому проблема підвісити гамак у приміщенні?
То чому ж наші квартири ще не обвішані гамаками, запитаєте ви? Я бачу, що головна перешкода — кріплення гамака до стін або стелі. Щоб надійно підвісити гамак будинку, потрібно використати анкер із кільцем. А це означає, що доведеться сверлити стіну!

Почнемо з того, що багато людей живуть на орендованих квартирах — і там взагалі не можна нічого свердлити, а то господар лаятиметься.
Але навіть власники своїх власних стін не поспішають їх свердлити, бо тепер на цьому місці завжди буде стирчати кільце або там буде дірочка аж до наступного ремонту.

І ще треба додати категорію людей, які відкриті для того, щоб свердлити у себе вдома, але просто не мають потрібних інструментів.

Другий момент: не всі стіни однакові для підвішування гамаків. Найкраще підходять шлакоблок, дерево та цегла. Якщо ваші стінки з гіпсокартону, то вішайте гамак на стелю. Гіпсокартон підкориться, а стелі у нас, як правило, бетонні.
Що вам потрібно, щоб повісити гамак вдома:
  • Гамак
  • Два анкери з кільцями
  • Дриль чи перфоратор
  • Гайковий ключ на 12

Якщо у вас це є, то далі все піде як по маслу.
Якщо ні, то ось посилання на анкери https://epicentrk.ua/shop/anker-raspornyy-s-o-kryu...
Інструмент я раджу позичити у сусідів, які задовбали свердлити - хоч якийсь від них толк буде.

І зараз саме час визначитись із гамаком. Якщо у вас вистачає місця на двомісний гамак 270х150 – супер, треба брати його! Він відмінно підійде, якщо у вас великий балкон або ви збираєтеся вішати гамак прямо під стелею - там взагалі все одно якого розміру.

Для випадків коли місця не так багато, ми спеціально зробили одномісні підвісні гамаки з полотном 208x120 см. Вони відчутно коротші і їх планки всього по 50 см, а не по 100, як у двомісних. Рулетка вам на допомогу - прикиньте ваше планування. Для двомісного потрібно простір 300х150 см, а для одномісного 220х120 см.
Коли все потрібне у вас на руках, настав час повісити гамак вдома.
Мінімальна висота на якій є сенс встановлювати кріплення в стіни - 150 см. Нижче гамак просто торкатиметься підлоги або його доведеться натягувати занадто туго. Коротше, вище рівня очей свердлить - не помилитеся.

Отвори готові, вставте туди анкери та закрутіть гайки на кожному з них. Затягніть гайки і тепер анкери намертво тримаются у вашій стіні.
Прив'язуйте гамак до кілець шнуром, який є в комплекті і можна лягати! Якщо є необхідність швидко вішати/прибирати гамак, раджу докупити мінімум 1 карабін у тому самому Епіцентрі.

Просуньте карабін у петлю гамака і кільце на стіні, а коли потрібно буде прибрати гамак - просто розстебніть карабін і нехай полотно повисне на протилежному шнурі. Ви можете скачати гамак обернувши тканину навколо планки і залишити його висіти у складеному вигляді на стіні, доки знову захочете спочивати.