БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Як повісити сітку від комарів на гамак

Незабаром у нашому магазині з'явиться можливість купити гамак з москітною сіткою. Ми вже відправили кілька люкс-комплектацій вибраним клієнтам для тестування. Поки не виникли питання, я вирішив заздалегідь написати статтю про те, як правильно повісити сітку від комарів Lucky Gamaky.
Давайте розглянемо варіант, коли ви хочете закріпити підвісний гамак з сіткою на двох деревах. Оптимально, щоб між ними було 4-5 метрів, бо у нас дуже великі гамаки. Ось що вам потрібно робити:

1. Надійно закріпіть мотузки для прив'язки на деревах
Зробіть кілька обертів шнура навколо дерева або робіть петлю прямо над якоюсь гілкою на стовбурі. Важливо щоб мотузка в жодному разі не зісковзнула по дереву, коли ви ляжете в гамак. Друзі, ніколи не стрибайте в гамак, особливо коли ви його щойно повісили. Обережно сядьте на полотно і переконайтеся, що надійно прив'язали ваш гамак і він висить досить високо, щоб ви не торкалися землі.

2. Надягніть сітку на один бік гамака

Просуньте петлю для прив'язки гамака крізь отвір у москітній сітці.

3. Прив'яжіть мотузку на дереві до петлі гамака
Рекомендую повторити вузол тричі для максимальної безпеки.

4. Повторюємо 2 та 3 з іншим краєм гамака
Просуньте петлю крізь інший край сітки і прив'яжіть її до мотузки на дереві.

5. Натягніть краї москітної сітки на планки підвісного гамака
Акуратно розтягніть сітку на краях гамака. Якщо ви хочете підняти сітку над гамаком, то натягніть її сильніше за допомогою шнурків по краях.

6. Пристебніть кнопками сітку до полотна та готово
На даний момент ми зупинилися на конструкції із 14 пластиковими кнопками. Так ми виключаємо зазори між полотном і сіткою, плюс кнопки з пластику легкі і не іржавіють. Кнопки легко застібаються і міцно тримають сітку комарів пристебнутою до гамака. Розстібайте їх якомога обережніше, коли зніматимете, щоб не пошкодити сітку.

Щоб було ще зрозуміліше, я записав вам відео.
Сітку для гамака Lucky Gamaky можна замовити тут.