БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

 

Як повісити гамак

Повісити стаціонарний гамак у себе на подвір'ї чи в альтанці – це завжди хороша ідея. Якщо ви вішаєте гамак надовго, то насамперед потрібно правильно розрахувати відстань між опорами та добре її прив'язати. Ось деякі особливості, які варто врахувати.
Відстань між опорами
Коли ви купили гамака, краще за все вішати його між двома деревами, стовпами будівель або кріпленнями вкрученими в стіни чи стелею.
Оптимальна відстань між опорами, щоб повісити двомісний гамак Вдалий ХL - 4-6 метрів. Довжина гамака у розтягнутому стані від кріплення до кріплення – 4,20 м. Плюс у вас є дві триметрові мотузки для прив'язки.
Якщо відстань між вашими опорами менша за 4 метри, ви можете приборкати гамак за рахунок кріплень.
Вішайте гамак майже внатяжку, тому що він провисне, коли ви ляжете в нього вперше.
Як прив'язувати гамак
Карабіни переоцінені. Там, де можна закріпити гамак карабіном, його також можна прив'язати шнуром. Але якщо ви прив'язуєте гамак до дерева, то карабін годиться лише для краси.
Не зав'язуйте зайві вузли на мотузках для прив'язки, тому що після тривалого використання гамака вони затягнуться. Ви можете розв'язати їх хіба що плоскогубцями.
Краще зробіть петлі на зразок ласо та оберніть їх навколо дерев. А вузли зав'язуйте на шнурах, що кріпляться до гамака. Ось спеціально зняв вам відео як вішати наш найбільший в Україні гамак.