Блог Удачных Гамаков

Як вибрати гамака?

В сезон 2020 гамаки были на высоте)) Возможно раньше я их не замечал, но сейчас мне на глаза то и дело попадаются гамаки в самых разных и неожиданных местах. Кто-то чилит в гамаке на пляже, а кто-то повесил у себя на балконе. В зависимости от ваших целей нужно купить разные гамаки. Давайте рассмотрим на что обратить внимание при выборе гамака.
Я проконсультував сотні клієнтів і при купівлі гамака раджу звернути увагу на такі фактори:

Розмір – у 97% випадків на цьому етапі ми вирішуємо брати одиночний або гамак для двох. Іноді людей цікавлять супер-маленькі гамаки для дітей, але я не радив би — практика показує що діти люблять просторі гамаки. Ще бувають потрійні гамаки, якщо хтось хоче – напишіть мені luckygamaky@gmail.com – ми з Геною шукаємо привід зробити такий.

Застосування гамака – для піших походів потрібний гамак без планок. У решті випадків сміливо купуйте двомісний гамак з планками. Не помилитеся.

Мінімальний набір аксесуарів - вам обов'язково знадобляться мотузки для прив'язки та чохол для зберігання. Тент для гамака і приладдя для сну - якщо ви збираєтеся ночувати в гамаку, то задумайтеся про додатковий тент, подушку та плед.
Розмір гамака
Ключове рішення при покупці гамака – ви хочете подвійний або для одного.

Одномісні гамаки - як правило хороші для туризму за рахунок меншого розміру та ваги. Ширина таких гамаків від 80 до 100 см та довжина полотна зазвичай до двох метрів. Якщо ви не збираєтеся кудись носити свій гамак, то я навіть не замислювався б про покупку одномісного.
Двомісні гамаки - навіть якщо ви збираєтеся лежати в гамаки один, у подвійному буде дуже зручно. Двомісний гамак має бути ширшим за метр і довше 200 см. Найбільший гамак який можна було купити в Україні минулого літа 150х230. Поки що не з'явилися Lucky Gamaky, звичайно.
Потрійні гамаки - екстравагантний варіант, тому що для підвіски потрібні три опори на відповідній відстані. Відмінно підійде для кемпінгу в лісі великою компанією або якщо у вас на подвір'ї вдало росте три дерева.
Аксесуари для підвішування
Більшість виробників гамак комплектують їх мотузками для прив'язки. Хоча я бачив цілу партію гамаків, де були швидше шнурки для прив'язки. Я б мотузкам для білизни своє здоров'я не довірив. Виходить, що покупцям доведеться шукати ще й мотузки. Ми в Luckу Gamaky хочемо щоб відразу з пошти могли повісити свій новий гамак — в комплекті є 2 триметрові мотузки для підвішування.
Деякі виробники люблять карабіни. Ми з Геною не сильно схвалюємо - подорожчає комплект, причому скрізь де можна підвісити гамак за карабін, можна прив'язати мотузкою теж. Який сенс платити за карабіни для гамаку тоді?

Тент для гамака та приладдя для сну
Якщо ви хочете поїхати в похід і взяти з собою гамак замість намету, то вам респект! Це чудове рішення. Просто гамак потрібно доукомплектувати тентом від дощу та комах. Це дуже простіше, ніж здається. Просто натягуєте додатковий трос над гамаком, кладете на нього зверху тент, щоб краї його звисали вздовж гамака, приховуючи його від зовнішнього середовища. Ще вкласти всередину гамака пінопластовий килимок для йоги та подушку і це буде супер-затишна постіль на ніч. На сьогоднішній день у магазині Lucky Gamaky не продаються тенти, але наступного сезону вони будуть, тому що ми Геной вже все продумали та протестували.
Висновок
Я вже писав це, але повторюсь. Тому що це свята правда: беріть двомісний гамак із планками, якщо не збираєтеся носити його далеко пішки. Вся сім'я залишиться задоволеною, вашій дівчині сподобається, буде красиво і затишно у дворі і на пікніку відразу стане атмосфера достатку та релаксу.