БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Переваги двомісних гамаків

У вузьких колах я відомий своєю любов'ю до двомісних гамаків. Це далеко не ностальгія — перший гамак, який я купив, був одномісний «Мексиканський» гамак з планками.
Зручніше одному
У двомісному гамаку супер-зручно лежати одному, тому що ви можете зайняти саму шикарну позицію - навскіс. Коли я напишу окрему статтю на тему як правильно лежати в гамаку. У двох словах: по діагоналі ви можете лягти на бік та відчути себе як у підвісному дивані.

Вдвох чудово
Лежати в гамаку зі своєю парою це прекрасне романтичне проведення часу. Якщо ви з другом, то можна лягти вальтом та пити пивас.
Нічого з цього не вийде, якщо ви купите одномісний гамак.
Можна сидіти втрьох
На пікніку або за обідом на дачі, як правило, буває багато народу і виникає нестача сидячих місць. У двомісному гамаку запросто можна сісти втрьох. Ми спеціально зробили наші гамаки з підвищеною вантажопідйомністю до 300 кг. Тому два Вдалих гамака можуть розмістити цілу компанію людей на природі.

Що з мінусів?
Двомісний гамак Lucky Gamaky з планками важить 4,5 кг. Не супер-важкий, але все ж таки не те що хотілося б мати у себе за спиною у поході. Тому єдиний варіант, коли справді є сенс купити одномісний гамак - ви збираєтеся подорожувати з ним. У такому разі беріть нейлоновий туристичний гамак без планок.
У всіх інших випадках я раджу купити двомісний гамак, що виготовлено в Києві.