БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Купити одномісний гамак у Lucky Gamaky

За численними запитами ми виготовили партію одномісних гамаків. У стилі Lucky Gamaky ми зробили найбільші одномісні гамаки в Україні.
Може все-таки двомісний?
Я якийсь час чинив опір ідеї одномісних гамаків, тому що вони не великі. Серйозно, якщо ви не збираєтеся далеко ходити з гамаком, то купуйте двомісний. У двомісному прекрасно лежить і одному, але якщо ви захочете, то можна буде, наприклад, удвох із чоловіком і двома дітьми куражитися в одному гамаку!

Чому одномісний гамак?

Під Новий Рік було багато запитів саме на одномісні гамаки, тому ми з Геною заморочилися і зробили зменшену версію вдалих Гамаків. Концепція та ж — планки та широке полотно «човником». Вийшло шикарно — коли я взяв до рук одномісний гамак у чохлі, то зрозумів, що це розумний продукт. Він легший і компактніший за двомісний, з таким гамаком я навіть ризикнув би піти в похід.
Чим відрізняється від двомісного

Планки в одномісному гамаку Lucky Gamaky по 50 см, при цьому полотно в найширшому місці - 116 см. У ньому зручно лежати і хитатися, як на гойдалці - ви не сковзаєте за край і не провалюєтеся в полотно по центру.

Довжина полотна – 240 см від планки до планки. Коли ви підвісите гамак і ляжете в нього, полотно провисне і тоді 240 перетворяться на 200 см. Але при цьому в ньому все одно буде комфортно навіть великій людині.

У комплекті дві триметрові мотузки з лавсану для прив'язки та фірмовий чохол з тієї ж тканини, що й полотно гамака.
За підсумком, це найбільший одномісний гамак, який можна купити в Україні. При всій повазі деякі продавці позиціонують гамаки 200х100 см як двомісні… Ну камон, хлопці)

Замовити можна за посиланням
https://lucky-gamaky.com.ua/ua/gamak-kupit