БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Москітні сітки для підвісних гамаків

Я вже шість років не був на дачі, але пам'ятаю, що навесні було неможливо посидіти на лавці через комарів. А ми в Lucky Gamaky хочемо щоб на травневі свята все передмістя було обвішане гамаками! Щоб вам не довелося обливатись репелентами, ми пропонуємо москітні сітки для гамаків.
Якою має бути москітна сітка для підвісного гамака?
Коли ми з Геною взялися за розробку моделі, то поставили собі такі пріоритети:
  • Сітка повністю прилягає до гамака, щоб до вас не потрапляли всередину комахи
  • Крізь москітну сітку з гамака видно навколишню природу
  • Зовні сітка має таке ж забарвлення як гамак
  • Всередину гамака не потраплять комахи

Сітка від комарів буде марною, якщо між нею та гамаком будуть зазори. Тому краї сітки пристібаються до гамака на 6 ґудзиках. Тепер на полотні всіх Lucky Gamaky незалежно від комплектації будуть петельки. Якщо хтось одразу не захоче купувати комплектацію із сіткою, то можна буде додатково замовити її пізніше.
Крізь сітку видно все навколо вашого гамака
Зрозуміло, що більшість кайфу підвісного гамака — це насолоджуватися навколишньою природою. Ми з Геною не хочемо, щоб ви сиділи, як під ковдрою, тому вибрали сітку з оптимальною шириною осередків. Навіть якщо ви повністю застебнете москітну сітку, вам буде видно все, що відбувається навколо.

Захист від сонця та дощу
Сітка виготовлена з поліестеру, тому не вбирає вологу. Ви зможете сховатись під нею він легкого дощу і вона дуже швидко висохне. Плюс гамак залишиться сухішим після дощу, якщо була натягнута сітка.
І ще один серйозний бонус – сіточка відмінно вкриє вас від спекотного літнього сонця України. Наприклад, якщо ваш гамак натягнутий між двома машинами на пляжі і поблизу мало дерев.

Забарвлення сіток такі ж як у гамаків
Ох, хлопці, як це виявилося непросто зробити. Але сучасні технології та мої зв'язки у сфері друку на тканині все вирішили :D
Ми відсканували полотна наших актуальних двомісних гамаків, почарували у фотошопі та отримали макети сіток відмінної якості. Потім зробили сублімаційний друк цього патерну на сітковій тканині та вуалі. Ми з Геною протестували десяток варіантів за довжиною, шириною та методом кріплення. За підсумком я задоволений результатом.
Стараннями нашого менеджера Вадима, ми вже продали першу люкс-комплектацію двомісного гамака Lucky Gagmky, з подушкою та сіткою від комарів. Гена прямо зараз дошиває сітку, поки я пишу цю статтю.
У квітні подушки та москітні сітки для підвісних гамаків можна буде купити на сайті нашого магазину.