БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Подушки для гамаков

У нашому магазині Лакі Гамакі новий продукт – подушки для гамаків! Кожна подушка має спеціальні шнурки, щоб закріпити її в гамаку. Вже зараз подушку для гамака можна буде замовити в Києві та Україні.
Я любитель попрацювати на ноуті у гамаку. Коли лежиш у гамаку без подушки, незручно дивитися в екран комп'ютера. Тому минулого літа я змотував плед і підкладав його під голову. Але тоді не було чим вкриватися :D І ще, якщо треба було підвестися або нахилитися вперед, «подушка» скочувалась до попереку.

У сезоні 2021 ми з Геною гордо презентуємо вам Подушки Для Гамаків. Це буде люкс аксесуар! Подушка прив'язуватиметься на шнурках до планок гамака. Виставте таке положення подушечки, як вам зручно, зав'яжіть два вузли і ви в комфорті. Ваша подушка не буде скочуватися до центру гамака, але в той же час, ви можете її рухати з боку в бік, щоб зручніше влаштуватися. Ви можете прив'язати дві подушки поруч або на протилежних сторонах гамака, якщо є компанія.
Усередині подушок для гамаків синтепон – легкий матеріал, який не псується від вологи. Зовні подушки з того ж полотна, що і гамаки. Двомісний гамак Lucky Gamaky з двома подушками виглядає стильно-багато - зайва привід підірвати інстаграм, як на мене. Купити подушку для гамака можно тут.

І це я вам ще не розповів про нові москітні сітки, які ми зробили.