БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Найбільший у cвіті гамак

Коли створював Lucky Gamaky, я точно знав, що найбільший гамак з планками, який можна купити в Україні – 200 х 150 см. Це вкрай мало. Коли ви вішаєте гамак, полотно провисає і 200 см по довжині перетворюються на 180. Тобто людям вище за середній зріст неможливо вибрати собі зручний гамак. Тепер Лакі Гамакі – найбільші в Україні. Не дякуйте, високі люди)) Сьогодні я запитав себе: «А який найбільший гамак у світі?»
Рекорд встановили IT-шники з США

Працівники американської компанії з розробки відеоігор Кing Digital Entertainment випустили гру Paradaise Bay у 2017 році та вирішили заморочитися з промо релізом. Вони замовили гігантський гамак 20,84 х 9,42 м, найняли акторку Malin Akerman, одягли її у червону сукню та провели наймаштабніший фотосет в історії гамаків.
Гамак Кing Digital Entertainment відразу внесли до Книги Рекордів Гіннеса. Він знаходиться в Нью Джерсі (США) і може вмістити 170 людей. Думаю, це було б дуже неприємно, але, наскільки мені відомо, вони й не пробували.

Головний концепт цієї акції: гамаки чудово допомагають розслабитися, нова мобільна гра Paradaise Bay – теж! Респект парубкам за креативність. Тепер мені хочеться накинути ще десяток сантиметрів до довжини Вдалих Гамаків Lucky Gamaky.