БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

Найдорожчий гамак у світі

Розслабитися в підвісному гамаку - це один із самих бюджетних способів чудово провести час. Але лежати на найдорожчому світі гамаку це вже інша історія. Я тут запитав себе скільки коштує найдорожчий гамак в Інтернеті? Ділюсь результатами.
Найдорожчий у Світі гамак це The Petiole від Hammacher Schlemmer, його можна купити тут: https://www.hammacher.com/product/petiole-hammock

35k доларів, почекати до 10 тижнів та вуаля! Ви будете релаксувати у справжньому творі гамачного мистецтва.
Зверніть увагу, що гамак ДВОМІСНИЙ! Я завжди казав що двомісні гамаки це майбутнє.
Круто що він із вбудованою стійкою. Правда стійка відлита зі сталі разом з гамаком важить 349 кг.
Хоча, якщо є 993691 грн на гамак, то буде приємно. Ще накинути трохи за доставку і буде гамак за мільйон.
Ще прикольно, що найдорожчий у світі гамак важить 349 кг, але допустиме навантаження 250 кг. Я не наїжджаю! Розумію, що мистецтво і що дві людини рідко важать понад 250 кг.
Щоправда, на цю вагу виробники зробили ще й вбудований навіс. При цьому всі так гарно впакували в одну конструкцію. Фірмачі, звичайно!

Якщо купити такий двомісний гамак, над ним чотири тижні працюватимуть два майстри у Швеції. Вже не кажучи, що для створення арт-об'єкта знадобився двадцятирічний досвід виробника гамаків.

За підсумком The Petiole виграв престижну нагороду за інноваційний дизайн на виставці Maison & Objet у Парижі. Дай Боже їм здоров'я! Якщо хочете, ми з Геною зробимо вам схожий двомісний гамак зі стійкою, трохи дешевшою ;)