БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ
 

Гамаки допомагають проти безсоння

Якщо у вас проблеми зі сном, то зацініть - є дослідження, які підтверджують, що, якщо сон у гамаку глибший і триватиме довше. Як на рахунок цього?
Як гамаки допомагають краще спати?

Коли діти не можуть заснути, мами їх гойдають у колисці чи колясці. Не дивно, що плавне похитування в підвісному гамаку діє присипляюче на дітей і дорослих. З наукової точки зору, похитування знижує частоту електромагнітного випромінювання мозку. Таким чином, вже через п'ять хвилин розслаблення в гамаку, ваш мозок починає випускати тета-хвилі частотою 5 – 8 Гц. Така частота спостерігається у людей безпосередньо перед засипанням, пробудженням або під час глибокої медитації. Це дуже корисний стан. Наша психіка розслабляється і підсвідомість береться за лікування тіла і вирішення питань, що накопичилися протягом дня. Внаслідок сильного розслаблення та глибокого сну у вас покращиться настрій, пам'ять та продуктивність протягом дня.


Чи можна спати в гамаку щоночі?

Взагалі гамаки вигадали індіанці в Південній Америці - вони тільки в них і спали. Наступними цю чудову ідею перейняли матроси європейських кораблів. Вдень вони повертали свої гамаки і зберігали їх уздовж бортів, як додатковий захист від пострілів картеччю. Вночі гамаки розвертали та підвішували в кубрику для сну. Так що так, в гамаках можна спати щоночі.
Більше того, люди, які не можуть спати на спині в ліжку, зазвичай без проблем засипають на спині в гамаку. Полотно рівномірно розподіляє навантаження по тілу та піднімає голову сплячого. Таким чином, кров не накопичується в мозку та не підвищує внутрішньочерепний тиск. Також шлунковий сік залишається всередині травної системи і не стікає вгору стравоходом, викликаючи нічну печію.
Раджу купити двомісний гамак, щоб можна було повертатися уві сні. Переконайтеся, що натягнули гамак як слід і він не провисне за ніч.
Якісний сон – запорука вашої життєдіяльності. Без сну справ не буде.
Якщо у вас безсоння, спробуйте засипати у гамаку. Є великі шанси, що ви заснете або хоча б розслабтеся більше звичайного. А то бачили фільм, Бійцівський Клуб? Ось що буває, якщо погано спати.