БЛОГ ВДАЛИХ ГАМАКІВ

 

Незручний гамак vs Зручний гамак

Якщо купити хороший гамак і правильно його повісити, це місце для релаксу і єднання з природою. Однак буває важко розслабитися, коли ви лежите у незручній позі. Давайте розгляенмо чому в гамаку може бути незручно.
Гамак замалий для вас

Таке може статися. По-перше, що гамак з полотном довжиною 200 см перетвориться на 160-180 см, коли ви його підвісите, через провисання.

А по-друге, ви ще спробуйте купити гамак за своїм розміром. Ви думаєте, «О, я легко куплю собі гамака за своїм зростом. Я 180 см, в описі гамака довжина 200 см – все буде супер». Ні! Ні, дорогі читачі. Більшість магазинів, які продають все підряд, у тому числі і «Мексиканські гамаки», обманюють вас про їх розміри. У серпні 2020 року в Україні було НЕМОЖЛИВО купити двомісний гамак ширше 100 см. Я дуже намагався, коли займася дропшипінгом гамаків. У назвах та описах продавці вказують розмір 200х150 см. У кращому випадку, ви отримаєте гамак 200х100 см. Ви подумаєте, це неможливо. Це реальність.

Я тому і заснував Lucky Gamaky, що втомився хапати горя з постачальниками гамаків із Китаю. Останньою краплею було коли я замовив оптову партію гамаків 150х200 з планками 100 см. І отримав коробку мексиканських гамаків 180х80 см із планками 40 см. Я був у сказі. Це довбані дитячі гамаки! Доросла людина в це навіть лягти нормально не може.
Постачальник зробив обличчя цеглою: «Ааа, вам не такі потрібні? Ну, великих немає, якщо що.» Дякувати Богу, хоч гроші за ці гамаки мені повернули і я місяць вибачався перед клієнтами, поки ми з Геною вигадували Вдалі гамаки.

Висновок: купуйте гамак на olx або prom, якщо хочете поплюватися та повернути їх назад.
Ви обрали не той тип гамака

Є два основні типи гамаків — із планками та без. Гамаки без планок чудово підходять для туризму та подорожей, тому що вони легкі та складаються до компактного розміру.
Гамаки з планками частіше купляють для дачі та пікніка. Переважно їх вішають на сезон та не знімають щодня. Гамаки з планками відносно важкі, я не тягнув би таку річ із собою в похід.

Так от у гамаках з планками дуже зручно відпочивати, друзі. Є купа фоток, де люди нібито кайфують у туристичних гамаках, але реальність така, що саме спати в ньому незручно, бо полотно обгортає вас як кокон і стискає. Годинку спочивати можна, а ось спати 8 годин без особливої необхідності я б не став.

Інша справа – гамаки з планками. Особливо якщо планки вужче за полотно, але гамак при цьому досить великий (Розумієте на який бренд я натякаю?). Якщо правильно повісити це буде царське ліжко.

Висновок: якщо хочете довго та смачно відпочивати у гамаку у себе на дачі, варто купити гамак із планками. Якщо хочете часто брати його із собою, купіть гамак без планок.
Неправильна натяжка гамака

Якщо опори до яких прив'язаний гамак надто близько, то в ньому не вдасться комфортно лягти. Він згинатиме вас навпіл - у такій позі особливо не розслабишся. Ми з Геною передбачили такий варіант, бо Lucky Gamaky можна вкоротити майже на метр за рахунок шнурів, пропущених через поперечні планки.

Інший бік медалі, коли гамак натягнутий надто туго. Найсильніше зайвий натяг відчувається в гамаках з планками на всю довжину полотна. Якщо натягнути такий гамак занадто сильно, він перетворюється на батут. Ви скочуватиметеся за краї та перевертатиметеся при найменшому русі. Найменше ця проблема відчувається в гамаках з поперечними планками менше ширини полотна і взагалі без планок. Принаймні, вони не перевертаються за жодних умов.

Висновок: вішайте гамак на опори так, щоб кут нахилу полотна складав
приблизно 30 градусів. Менше – це туго, більше – гамак провисає.